Live
Sledujte NAŽIVO: O výsledkoch zasadnutia pandemickej komisie. Matovič avizoval prísne opatrenia
Sledujte tu
02. 06. 2016 09:49 , článok bol aktualizovaný 02. 06. 2016 17:25 | LEOPOLDOV/ TV Markíza

Väzeň, ktorý utiekol z Leopoldova, je nebezpečný. Tu je dôvod

Ľubomír Behan bol odsúdený pre spáchanie trestného činu ozbrojenej lúpeže.

Väzeň z Leopoldova Ľubomír Behan
Väzeň z Leopoldova Ľubomír Behan Foto: TVNOVINY.sk
Z väzenia v Leopoldove utiekol Ľubomír Behan
Väzeň z Leopoldova Ľubomír Behan
Z väzenia v Leopoldove utiekol Ľubomír Behan

V leopoldovskej väznici nastal poplach. Z väzenia sa totiž krátko po ôsmej hodine ráno podarilo utiecť 24-ročnému väzňovi. Útek zrealizoval mimo stráženého objektu počas opravných prác strechy.

Ľubomír Behan bol odsúdený pre spáchanie trestného činu ozbrojenej lúpeže. V leopoldovskej väznici si má odsedieť 8 rokov aj 8 mesiacov so stredným stupňom stráženia.

Z väzenia v Leopoldove utiekol Ľubomír Behan
Foto: TVNOVINY.sk
 

V teréne sú desiatky policajtov a vojakov, vo vzduchu lieta vrtuľník. Spoločne tiež kontrolujú cestu pred Hlohovcom a kontrole podrobujú aj okoloidúce autá.  

Ľubomír Behan je asi 178 cm vysoký, štíhlej postavy. Má krátke vlasy vo farbe špinavý blond. Má modré oči. Po celom tele, na nohách a rukách má výrazné tetovanie. Pri úteku mal na sebe pracovné väzenské oblečenie.

Polícia sa obracia aj na občanov. Ak Ľubomíra Behana zazreli alebo poznajú miesto jeho terajšieho pobytu, všetky informácie treba oznámiť policajtom na číslo 158.

"Vzhľadom na charakter trestnej činnosti nie je možné nebezpečnosť vylúčiť," povedali na Generálnom riaditeľstve väzenskej a justičnej stráže.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce