11. 07. 2016 11:21 | BRATISLAVA/topky.sk

Zverejnenú erotickú komunikáciu s hovorkyňou považuje Figeľ za podvrh

Najskôr to vyzeralo dosť nevinne. Potom prišli na rad aj intímnosti.

Bývalý šéf KDH Ján Figeľ.
Bývalý šéf KDH Ján Figeľ. Foto: TASR

Bývalý šéf KDH Ján Figeľ a v tom čase hovorkyňa Kresťanskodemokratického hnutia Natália Žembová mali pred rokom údajne k sebe dosť blízko. O ich romániku sa v strane údajne šepkalo už dlhší čas. A to najmä pre jej raketový štart v strane. Internetový portál topky.sk teraz prišiel so šokujúcim odhalením. Zverejnil mailovú komunikáciu, ktorá obidvoch usvedčuje z toho, že ich vzťah nebol len čisto pracovný.

Hovorkyňa KDH Natália Žembová.
Hovorkyňa KDH Natália Žembová. Foto: TASR
 

Žembová si s kresťanským demokratom Figeľom písala ešte pred rokom v apríli v neskorých večerných hodinách. Najskôr to vyzeralo dosť nevinne. Potom prišli na rad aj intímnosti.

„Ahoj Janík, mal si pravdu, Počiatek bol v TA3, ale už nevládzem to pozerať, zajtra Ti urobím rešerš," napísala Žembová. Expredseda KDH o osem minút na to odpovedá na mail. „Odpočiň si, láska moja. Ja som teraz po sprche a idem napísať vyhlásenie k Arménom," napísal ženatý politik. A to nie je všetko. Vydatú Žembovú, ktorá má tri deti, nenechala Figeľova odpoveď chladnú. Hneď na to reagovala. „Sám si bol v sprche? Bezo mňa? No teda...,," odpísala tajomne.

Ján Figeľ s manželkou Máriou a vnučkou.
Ján Figeľ s manželkou Máriou a vnučkou. Foto: TASR
 

Topky.sk oslovili aj samotného politika. Podľa nich na odhalenie reagoval prekvapene a zo začiatku váhal, čo má povedať. Podľa neho ide iba o útok od nepriateľov v politike. „To môže byť nejaký podvrh, lebo neprajníkov alebo oponentov môže byť priveľa?" obhajoval sa Figeľ.

Natália Žembová z politiky odišla a podľa Topiek.sk je v rozvodovom konaní. Po svojom boku má lekára, ktorý jej pomohol po medializovanej dopravnej nehode. Momentálne pracuje ako zdravotná sestra na traumatológii v nemocnici v Šali.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce