03. 08. 2016 17:30 | BUČANY/TV Markíza

Postrelená žena leží v umelom spánku. Jej stav je vážny

Žena za volantom šoférovala bez vodičského oprávnenia a bola nadrogovaná.

Policajná naháňačka
Policajná naháňačka Foto: TV Markíza

Zdravotný stav 21-ročnej mladej ženy, ktorú pri včerajšej nočnej policajnej naháňačke postrelili, bol taký vážny, že ju lekári uviedli do umelého spánku. Aj ďalšia zranená - šestnásťročná Nina je pod dohľadom lekárov. Pripomeňme, že partia štyroch mladých dievčat unikala s autom neskoro v noci pred policajnou hliadkou. Pohotovostná motorizovaná jednotka vytasila zbrane a do auta začali strieľať.

Padlo 32 striel. Z toho trinásť vypálili do auta a devätnásť varovných do vzduchu. Policajti strieľali do pneumatík a do zadnej časti auta.

Vozidlo šoférovala Michaela. Tá po streľbe z vozidla ledva vystúpila. Po chvíli padla na zem. Jeden projektil jej zasiahol hrudník a druhý ucho. Musela ísť rýchlo do nemocnice. Jej stav sa ale začal zhoršovať. Teraz je na ARO.

 

V aute za Michaelou sedela šestnásťročná Nina. Aj ju projektil zasiahol do hrudníka. Je v detskej fakultnej nemocnici a podľa našich informácii mimo ohrozenia života.

Žena za volantom, bola nielen zranená, ale šoférovala bez vodičského oprávnenia a bola nadrogovaná. Potvrdili to toxikologické testy. Býva v Hlohovci. Údajne nemá dokončenú strednú školu a nikde nepracuje. Podľa miestnych sa mala až tak dobre, že začala vyvádzať. Keď sme tam prišli, rodičia, ani jej súrodenci doma neboli. Ich susedka sa s nami ochotne porozprávala.

„Som z toho strašne smutná a ľutujem tých rodičov, že to musia prežívať. Ona bola vždycky taká živá, temperamentnejšia než tie dve staršie deti čo majú. To sú anjeli vedľa nej," povedala suseda.

V aute bola aj sedemnásťročná Júlia a o dva roky staršia Daniela. Vyšetrovateľ zatiaľ nikoho zo štvorice dievčat neobvinil. Podľa našich informácii tak urobí v najbližších dňoch.


VIAC Z Domáce