24. 10. 2016 19:21 | BRATISLAVA/TV Markíza

Peklo na slovenskej diaľnici! Mlátil ju pred malými deťmi a blokoval premávku

Po tom, čo zmlátil ženu priamo na diaľničnom obchvate pred očami jej malých detí, sa dostal do poriadnych problémov. Agresívneho vodiča už rieši prokuratúra.

Žena dostala brutálnu ranu päsťou.
Žena dostala brutálnu ranu päsťou. Foto: TV Markíza

Bratislavská vodička zažila na diaľničnom obchvate peklo. Potom čo predbehla vodiča v ľavom pruhu, ten ju mal zmlátiť pred očami jej malých detí. Prípadom sa už zaoberá polícia, k dispozícii má aj kamerový záznam.

Rozbité ústa, rana na hlave. Takto mal vodičku doriadiť asi 50-tnik z Chorvátskeho Grobu. Žena ho obiehala v pravom pruhu, jemu sa to vraj nepáčilo a tak sa zahral na vychovávateľa na ceste, obehol ju a zablokoval diaľnicu. Začal jej búchať po aute a využil moment, keď na pár centimetrov pootvorila okno.

„On silou prerazil elektrické otváranie okna auta, strhol okno dole pravou rukou a ľavou jej vrazil päsťou do tváre. Rozbil jej ústa," povedal manžel poškodenej.

Agresívnemu vodičovi nevie odpustiť, že si trúfol udrieť ženu v prítomnosti malých detí na zadnom sedadle. Našťastie žena sa nenechala mlátiť.

 

 

„To nebola výchovná facka - to bola rana ako z dela. Moja žena je duchaprítomný človek - chytila rúru od vysávača, vystúpila z auta a ako on zbadal, že má niečo v ruke, nasadol do auta a utiekol," opisuje situáciu manžel.

Aby to polícia objasnila, môžu si pomôcť aj kamerovým záznamom.

Útvar polície už stotožnil a vypočul osobu mužského pohlavia - vecou sa naďalej zaoberáme.

Akú verziu povedal vodič policajtom sme sa nedozvedeli, doma sme ho dnes nezastihli. Agresorom nikdy neotvárajte okno, radí právnik radšej si ich nakrúcajte na mobil.

„On v prvom rade vidí, že ja si ho fotím alebo natáčam, takže on sa môže vždy zdržať akéhokoľvek protiprávneho konania," vysvetlil právnik Ivan Syrový

Na video však vodička nemala čas, po celý čas sa bála, že do nej niekto nabúra, na zázname je vraj vidieť, že agresor svojím správaním obmedzil premávku v ľavom pruhu.

„Hovorili, že môže byť následok aj na dvojročnej dcére, staršia to vníma priamo - má päť rokov a dúfame, že na to čoskoro zabudne a doma sme sa dohodli, že sa o tom nebudeme rozprávať, poradili nám to aj psychológovia," dodal manžel.

Na rade je teraz polícia, od nej totiž záleží ako vyhodnotí incident na bratislavskom obchvate.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce