04. 01. 2017 19:42 | HLOHOVEC/TV Markíza

V prípade únosu Hlohovčanky Andrey nastal posun: Podozrivým je aj tento muž

Ak ste na fotografii spoznali podozrivého muža, volajte políciu.

Ďalší podozrivý z únosu
Ďalší podozrivý z únosu Foto: TV Markíza

Veľký posun v prípade celoštátne hľadanej Hlohovčanky Andrey. Televízia Markíza získala ako jediná fotografiu muža, ktorý by s únosom matky dvoch detí mohol mať niečo spoločné. Podozrivého únoscu odfotografovali ľudia, ktorí boli neďaleko materskej školy, odkiaľ ženu uniesli.

Mladého muža v čiernej vetrovke v zelených nohaviciach a so šiltovkou alebo čapicou na hlave odfotili okoloidúci siedmeho decembra. Teda šesť dní pred zmiznutím Andrey. Podľa našich informácii sa v okolí materskej školy pohyboval už dlhší čas. Je teda dosť možné, že ženu sledoval a je jedným z únoscov.

Andrea Vlčeková zmizla trinásteho decembra ráno. Jej dve malé deti nevideli matku už viac ako 520 hodín. Polícia pracuje s viacerými verziami.

Podozrivým číslo jeden z únosu je Miroslav Vlček - jej bývalý manžel. Zadržali ho na Orave a teraz je vo väzbe. S políciu spolupracovať nechce. Aj necelý mesiac od jej záhadného zmiznutia stále tvrdí, že nevie kde je jeho exmanželka a s touto vecou vraj nemá nič spoločné. Ak ste na fotografii spoznali podozrivého muža, volajte políciu.

  

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce