10. 03. 2017 09:50 , článok bol aktualizovaný 10. 03. 2017 15:41 | BRATISLAVA/Pluska, zv, TV Markíza

Vyspovedali sme Simonu, ktorá zažalovala Borisa Kollára. Rozhovor nečakane ukončila

Simona tvrdí, že to bol Boris Kollár, kto si ju našiel na internete.

Simona z Čistého dňa.
Simona z Čistého dňa. Foto: Facebook
Komunikácia Borisa Kollára s klientkou Čistého dňa. (3. časť)
Komunikácia Borisa Kollára s klientkou Čistého dňa. (1. časť)
Komunikácia Borisa Kollára s klientkou Čistého dňa. (5. časť)

"Konverzácia nie je celá a motivácia je moja súkromná vec," mladá žena, ktorá komunikovala s poslancom Borisom Kollárom tvrdí, že to bol on, kto si ju našiel na internete. Ich pikantný trojročný dialóg bol vraj z jej strany ovplyvnený závislosťou. Keď však vypukla kauza Čistý deň, podala na poslanca trestné oznámenie. Pri otázke, či sa takto rozhodla sama, rozhovor s redaktorom TV Markíza predčasne ukončila.

 

Simona ešte vo štvrtok poskytla rozhovor aj portálu Pluska.sk. Tvrdí v ňom, že žiadosť o priateľstvo jej poslal Kollár a taktiež ju ako prvý kontaktoval. V tom čase vraj netušila, o koho ide. Simona si myslí, že otec desiatich detí mohol vedieť, koľko mala rokov. Na FB profile mala zverejnený dátum narodenia. Písať si začali v máji 2014, v tom čase mala 15 rokov.

Dnes už plnoletá dievčina potvrdila, že sa s Kollárom nikdy nestretli. Podľa jej slov ho volala do resocializačného centra, no jeho reakcia ju zaskočila. „Napísal mi, že čo tam má robiť, že jeho nezaujíma, ako sú umyté toalety. Tak na jednej strane hovorí, ako mu záleží na deťoch a na strane druhej mu to je jedno. Tak nech sa rozhodne. Ale na kávu pri parlamente by šiel," vyjadrila sa pre portál Pluska.sk

Kollár to vidí inak

Na vyjadrenia klientky Čistého dňa Kollár reagoval na tlačovej konferencii. Potvrdil, že jej odoslal žiadosť o priateľstvo, ale neurobil to cielene. Potvrdzoval priateľstvá viacerým a rovnako žiadal o priateľstvá viacerých, ktorí sa mu objavili na jeho FB stránke. Smajlíka jej následne poslal ako potvrdenie priateľstva. Slovnú komunikáciu však mala začať až dievčina.

Poslanec si myslí, že od septembra pod jej menom komunikoval niekto iný. Dievča vraj písalo iným štýlom, rozvitými vetami a dokonca sa zrazu rozumela do politiky.

Boris Kollár poskytol prepis konverzácie s mladým dievčaťom po tom, ako zakladateľka resocializačného centra Zuzana Tománková Miková upozornila na opozičného poslanca, ktorý lascívne flirtoval s ich chovankyňou a obvinila ho z obťažovania mladistvej. Simona sa však pre portál noviny.sk vyjadrila v tom zmysle, že Kollár nezverejnil celú konverzáciu.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce