29. 03. 2017 17:43 | TRENČÍN/TV Markíza

Nepoučiteľná podvodníčka, ktorá okradla stovky ľudí, spoznala svoj trest

Inzeráty zverejňovala na viacerých portáloch.

Táto žena okradla stovky ľudí.
Táto žena okradla stovky ľudí. Foto: TV Markíza

Zuzana (33) roky na internete podvádzala ľudí. Ponúkala tovar, brala zálohy a tam to aj končilo. Odsúdili ju a keď bola na slobode v podvodoch pokračovala. Neuveríte koľko ľudí obrala o peniaze. Bolo ich presne 672!

„Žena na základe podvodných inzerátov pod zámienkou predaja mobilných telefónov a notebookov rôznych značiek za výhodné ceny vylákala v období rokov 2010 až 2014 a v roku 2016 od poškodených rôzne sumy," uviedol hovorca trenčianskeho krajského súdu Roman Tarabus.

Bol to slušný balík peňazí. Na podvodoch zarobila takmer 50-tisíc eur. Inzeráty zverejňovala na viacerých portáloch.

„Využívala na komunikáciu rôzne e-mailové adresy, rôzne telefónne čísla a peniaze jej poškodení zasielali na účty vo viacerých bankách aj poštovými poukazmi," dodal hovorca.

Toto je jedna z mnohých diskusií, v ktorej sa ľudia priznali, že Zuzane naleteli. Tá aj napriek tomu, že za podvody už sedela, po odpykaní trestu sa k nekalej činnosti vrátila. Súd ju teda poslal do väzby. A keďže jej prišili ďalšie podvody, dnes sa rozhodovalo, aký čas strávi za mrežami.

Podvodníčka sa ku všetkému priznala a dostala takzvaný súhrnný trest. Za mrežami si odsedí 3 roky a 6 mesiacov. No po prirátaní trestu z minulosti celkovo strávi za mrežami 6 a pol roka.

 


VIAC Z Domáce