03. 04. 2017 19:03 | BRATISLAVA/TV Markíza

Zrekonštruovali sme šokujúci prípad odťahu auta s malým dieťaťom. Výsledok je jednoznačný

Náš štáb si dnes na rekonštrukciu prípadu pozval obvineného rodiča s autom aj dieťaťom.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto. Foto: TV Markíza

Odtiahnutie vozidla aj so spiacim dieťaťom je mementom aj pre mestskú políciu. Pre televíziu Markíza to dnes potvrdil jej šéf. Prešetrujú postup svojho pracovníka, či vozidlo pred odtiahnutím dostatočne skontroloval.

Náš štáb si dnes na rekonštrukciu prípadu pozval obvineného rodiča s jeho autom aj s dieťaťom.

Piatok 11.00 hodina 15. minúta, bratislavská odťahovka nakladá zle zaparkované auto - no mestskému policajtovi aj zamestnancovi odťahovky uniklo, že v detskej autosedačke spí dva a pol ročné dieťa. Vraj ho nemali ako zbadať.

„Vami dotazované vozidlo je vybavené tmavými fóliami," uviedla odťahová spoločnosť.

Preto si dieťa na zadnej autosedačke nemali šancu všimnúť. Pracovníci to uviedli aj do zápisu, vnútro auta vraj kontrolovali bežne ako pri iných odťahoch. Do auta však ako píšu, bolo vidieť len na miesto vodiča a spolujazdca.

Polícia aj odťahovka stále trvajú na tom, že malého chlapca v aute s tmavými fóliami nevideli, my sme sa na miesto vrátili opäť presne v čase, kedy auto nakladali na korbu

11:15 minút, malého chlapca vidíme nielen z blízka ale aj z 5-metrovej diaľky. Auto totiž žiadne tmavé fólie nemá, má len fabricky zakalené sklá. Obvinený rodič si myslí, že auto naložili vedome aj s dieťaťom.

„Pokiaľ fotili auto zo všetkých strán, musí ho byť vidno na tých fotkách," myslí si rodič.

Obvinený rodič trvá na tom, že dieťa vedome neopustil, auto mu podľa neho naložili ani nie za tri minúty: „To sú také časy, že oni túto službu občanovi spravia veľmi rýchlo, pretože to stojí 150 eur a tu ide len o biznis a o peniaze."

Viac v reportáži Braňa Tomagu:

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce