11. 06. 2017 19:10 | BRATISLAVA/TV Markíza

Kristína Kövešová opäť naháňala zlodejky v centre Bratislavy. Skončili na polícii

Ženy nášmu štábu chceli utiecť. Vbehli však rovno do náručia polície.

Kristína Kövešová naháňala zlodejky.
Kristína Kövešová naháňala zlodejky. Foto: TV Markíza

Ženy podozrivé z krádeží v bratislavskom Starom Meste sú späť. Náš štáb ich opäť pristihol, ako sa pokúsili okradnúť dve turistky. Pred našou kamerou sa dali na útek, no vbehli rovno do náručia polície.

Gang asi 30 ľudí už týždne okráda najmä turistov v centre Starého Mesta Bratislavy. Raz ich už naša kamera prichytila priamo pri čine. Po tom, čo sme prípad medializovali, gang sa na čas z mesta stiahol. Navyše, v centre bolo vidieť aj veľa policajtov.

V sobotu sme ich ale našli opäť. Na záberoch v našej reportáži je vidieť, že žena sa kryla rozprestretým dáždnikom a rukou sa naťahovala ku kabelke nič netušiacej turistky.

Naháňala ich opäť redaktorka Reflexu Kristína Kövešová, ktorá ich chcela dotiahnuť až na políciu. Tam sa im pochopiteľne nechcelo, a tak sa dali na útek. Redaktorka aj s kameramanom im boli stále v pätách. Útek žien sa nakoniec skončil pred policajnou hliadkou.

Muži zákona ich odviedli na policajnú stanicu, kde ich držali asi desať hodín. Potom ich prepustili. Polícia obe obvinené bude stíhať na slobode.

Ďalšie informácie prinesie Kristína Kövešová už v pondelok o 17.30 h v magazíne Reflex.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce