29. 06. 2017 19:10 | TRNAVA/TV Markíza

Muž, ktorý sa so zbraňou vyhrážal našej redaktorke, je na slobode! Ako je to možné?

Markíza ale zistila, že je to nebezpečný recidivista s pestrou kriminálnou minulosťou.

Antona zadržali.
Antona zadržali. Foto: TV Markíza

Antona (47) prepustil prokurátor. Markíza ale zistila, že je to nebezpečný recidivista s pestrou kriminálnou minulosťou. Postup prokurátora sa nezdá ani jeho nadriadeným.

Muž sa volá Anton. S partiou sa zdržiaval na čerpacej stanici, kde vraj veštia, niečo predávajú a ľudia hovoria, že aj kradnú. Keď sa ich na to opýtala reportérka, boli agresívni. Podľa našich informácií mali podobnú skúsenosť aj iní - keď chceli volať políciu.

Po vyhrážkach je o pár dní chlap na pumpe znova aj so zbraňou pod tričkom. Oznamujeme to polícii a o chvíľu ho berú do cely predbežného zadržania. Antona obvinili z prečinu nebezpečného vyhrážania, polícia ho chce stíhať za mrežami. Ani nie o 24 hodín je napriek tomu vonku.

Anton je pritom v Trnave a okolí známou firmou. Podľa našich informácií bol viackrát súdne trestaný, sedel za znásilnenie, vydieranie aj opilstvo. Naposledy bol v Leopoldove 10 mesiacov za marenie výkonu úradného rozhodnutia. Ako je možné, že človek s takýmto registrom trestov je po ďalšom obvinení na slobode?

Viac v reportáži Zuzany Ondruškovej, Zuzany Javorovej a Kristíny Kövešovej:

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce