16. 08. 2017 09:00 , článok bol aktualizovaný 16. 08. 2017 19:08 | PRIEVIDZA/mm, TV Markíza

V Prievidzi sa odohrala poriadna dráma! Výtržníci dobili muža a zapálili kanceláriu

Celý prípad je v štádiu vyšetrovania.

Hasiči zasahovali pri požiari
Hasiči zasahovali pri požiari Foto: TV Markíza

Kričal o pomoc. Zamestnanec jednej z firiem v Prievidzi na dnešné ráno nikdy nezabudne. Zatiaľ neznámy páchateľ alebo páchatelia ho zbili a pri odchode podpálili miestnosť. Zraneného muža teraz ratujú lekári v nemocnici v Bojniciach.

Hasiči, policajti aj záchranári. Na Košovskej ulici v Prievidzi bolo mimoriadne rušno. Svedkyňa uviedla, že počula hluk, ktorý vychádzal z jednej z kancelárii obchodnej budovy. Išla sa pozrieť čo sa deje.

Búchala na dvere, čím zrejme vyrušila lupičov. Zranený muž vo vnútri kričal o pomoc, podarilo sa mu otvoriť dvere a žena ho následne vytiahla von. Zlodej alebo zlodeji však ešte stihli pred útekom poliať priestory horľavinou a zapáliť. Ušli cez okno. Zraneného muža však zasiahli aj plamene. Záchranári muža previezli do nemocnice. Jeho zranenia sú vážne.

Bili ho vraj železnou tyčou. Zlomili mu tvárové kosti. A to nie je všetko. Okrem toho mu oheň na končatinách spôsobil popáleniny druhého stupňa.

Chceli páchatelia muža prepadnúť alebo ich jednoducho iba prekvapil? Toto je zatiaľ otázne. Zranený muž je v opatere lekárov no stále je v šoku.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce