04. 09. 2017 19:00 | BRATISLAVA/TV Markíza

Posun v prípade brutálneho útoku v Bratislave: Potrestať chcú aj syna útočníka

Zbitý šofér mal zrejme šťastie, že natrafil na partiu odvážnych mladíkov, ktorí sa na bitku nechceli len nečinne zďaleka prizerať.

Útok na kamere.
Útok na kamere. Foto: TV Markíza

V prípade brutálneho útoku na mladého vodiča v Bratislave nastal nečakaný posun. Polícia chce za mrežami vidieť nielen samotného útočníka, ale aj jeho syna. Oboch mužov však stíhajú na slobode.

Náhodný okoloidúci v stredu minulý týždeň krátko popoludní v centre Bratislavy neváhal a bez strachu nakrútil na mobil brutálny útok dvoch mužov na mladého vodiča na rušnej križovatke. Starší Ivan s vysokoškolským titulom použil nielen päste, ale začal do mladého šoféra aj kopať.

Zbitý šofér mal zrejme šťastie, že natrafil na partiu odvážnych mladíkov, ktorí sa na bitku nechceli len nečinne zďaleka prizerať.

Agresora nebolo ťažké vypátrať, odvážny svedok policajtom všetko dôkladne zadokumentoval. Inžiniera Ivana (52) prišli okamžite zobrať pred vyšetrovateľa, potrestať však chcú aj jeho 26-ročného syna Mareka. Obvinili totiž oboch mužov.

Čo na celý incident s odstupom času hovoria obaja útočníci, sme chceli počuť aj od nich. Doma sa nám ich však nepodarilo zastihnúť.

Obaja bitkári sa onedlho postavia pred súd no a za mrežami môžu stráviť maximálne tri roky.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce