19. 09. 2017 10:47 | TRENČÍN/zž

Dvojičky si pred príchodom na svet užili spanilú jazdu s húkačkami: Policajti pomáhali a chránili!

Hrdým rodičom tak k štvorročnému synovi pribudli hneď dve sestry.

Hrdý otecko so synom a dvojičkami.
Hrdý otecko so synom a dvojičkami. Foto: Polícia SR

Trenčianski policajti zachytili auto, ktoré sa v rannej špičke rútilo veľkou rýchlosťou a nebezpečne obiehalo ostatné autá. Policajti si všimli riskantný spôsob jazdy vodiča Hondy Civic na Bratislavskej ulici v Trenčíne.

Okamžite zapli výstražné svetelné a zvukové znamenie a začali toto vozidlo prenasledovať. Informuje polícia na svojom Facebooku.

Vodič však nespomalil, mal zapnuté všetky štyri výstražné svetlá. Keď policajti dobehli toto vozidlo tak spozorovali, že na sedadle sedí žena s očividnými pôrodnými bolesťami. Vodič otvoril okienko a zakričal, že jeho žena práve rodí.

 

Po tomto sa policajti okamžite zaradili pred Hondu a so zapnutými majákmi robili doprovod do trenčianskej nemocnice.

Budúci otecko si bezpečne doviezol mamičku do pôrodnice a následne bol ochotný niesť dôsledky svojho konania, čiže spáchania priestupku proti bezpečnosti a plynulosti cestnej premávky.

Pred pôrodnicou vystúpili z vozidla a ženu si okamžite prevzali zdravotníci.

Auto do pôrodnice sprevádzali policajti.
Auto do pôrodnice sprevádzali policajti. Foto: Polícia SR
 

Vodiča policajti následne vyriešili napomenutím.

Po asi hodine sa 33-ročný Radovan z Dolnej Súče (okres Trenčín) stal hrdým oteckom dvoch nádherných a hlavne zdravých dcérok, dvojičiek Simonky a Kristínky. K štvorročnému Radkovi tak pribudli hneď dve sestričky.

Radovan vyjadril veľkú vďaku za pomoc policajtom Marcelovi Spačekovi a Kristiánovi Grambličkovi.Zdroj: Facebook/PolíciaSR

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce