23. 09. 2017 19:00 | PREŠOV/TV Markíza

Učiteľka základnej školy nafúkala takmer dve promile: Aj dvojprúdová cesta jej bola priúzka

Nám ale tvrdila, že pred jazdou nepila.

Vodička nafúkala takmer dve promile.
Vodička nafúkala takmer dve promile. Foto: TV Markíza

Aj dvojpruhová cesta jej bola priúzka. Na opitú vodičku policajtov v Prešove upozornili motoristi, ktorí si všimli, ako sa autom šúcha po zvodidlách. Nafúkala takmer dve promile. Za volantom sedela učiteľka základnej školy, nám ale tvrdila, že pred jazdou nepila.

Riskantnú jazdu ukončila na štvorprúdovke na vnútornom obchvate mesta. Na linku 158 to oznámil vodič idúci za ňou. S autom vraj prechádzala z jednej strany na druhú , narážala do zvodidiel, až si pritom úplne rozbila predný nárazník.

Hneď mu bolo jasné, že s vodičkou nebude niečo v poriadku. Policajti dychovou skúškou zistili príčinu jej čudného správania. Nafúkala takmer 1,8 promile.

Policajti ženu priviezli na lekárske vyšetrenie, kde nám tvrdila, že nafúkala preto, lebo pred jazdou užila lieky.

Žena v takomto stave prešla niekoľko kilometrov. Z neďalekej dediny mala vraj namierené do mesta. Prejsť pritom musela aj kruhovým objazdom

Podľa našich informácii je 53-ročná žena učiteľkou jednej z prešovských základných škôl. Triezvieť teraz bude v policajnej cele.

Opitá vodička našťastie na ceste nehodu nespôsobila, no keďže nafúkala nad jedno promile, čaká ju obvinenie za ohrozovanie pod vplyvom návykovej látky.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce