30. 10. 2017 19:05 | BRATISLAVA/TV Markíza

Advokát, ktorý hrubo vynadal cyklistovi, nič neľutuje. Vraj mal strach

Cesta je mimo obce a tak tam autá v podstate môžu jazdiť deväťdesiatkou. Na to, aby sa tam vôbec dostali, však musia mať povolenie.

Dušan Daňový.
Dušan Daňový. Foto: TV Markíza

Nič neľutuje a nadávky vraj boli primeranou reakciou. Advokát, ktorý hrubo vynadal cyklistovi, priznáva, že na jazdenie po hrádzi nemá povolenie. Vraj tadiaľ ale chodiť musí, aby prišiel včas na pojednávania.

Video ako advokát Dušan Daňový vulgárne nadáva cyklistovi, ktorého obiehal na hrádzi, sa minulý týždeň stalo hitom internetu. Advokátovi najprv veľmi do reči nebolo.

My sme ho stretli. Tvrdí, že po hrádzi jazdí, keď sa ponáhľa na pojednávanie. Po normálnej ceste by to vraj nemusel stihnúť, pretože je ráno upchatá. A nadávky cyklistovi vraj boli len zo strachu.

„Neľutujem nič. Bola to primeraná reakcia, nakoľko som mal strach. Bol to chlap v čiernom oblečení v kukle z ničoho nič o štvrť na osem sa objavil na hrádzi, vyslovene provokoval, blokoval ma, hrozila kolízia s ním, tak som mu vynadal," opísal svoju verziu Daňový.

„Toto auto prišlo ku mne, ja som ho vôbec neblokoval. Nevedel som vôbec o koho sa jedná, ale toto sa bežne deje a nebolo to prvý ani posledný krát," uviedol cyklista.

Cesta je mimo obce a tak tam autá v podstate môžu jazdiť deväťdesiatkou. Na to, aby sa tam vôbec dostali, však musia mať povolenie. To má ale len niekoľko desiatok ľudí.

Viac v reportáži Martina Petra:

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce