22. 11. 2017 19:35 | PRUSY/zž

Hrozný nález rybárov, vo vode zbadali auto. Netušili, že sú v ňom telá nezvestných manželov

Na vytiahnutie auta si museli zavolať potápačov a ťažkú techniku s výsuvným ramenom.

Miesto tragédie.
Miesto tragédie. Foto: TV Markíza

Strašný nález ohlásili rybári v Bánovciach nad Bebravou na polícii. Vo vode zbadali auto. Vtedy však ešte netušili, že je v ňom aj posádka.

Auto skončilo vo vodnej nádrži už v utorok večer. Predzvesť najhoršieho avizovala návšteva mladej ženy na polícii.

"V nočných hodinách na políciu v Bánovciach osobne oznámila mladá žena nezvestnosť svojich rodičov," uviedla hovorkyňa polície v Trenčíne Elena Antalová. Pohyb auta zaregistrovali miestni rybári. Auto padlo do jazera, jedinou stopou po nehode je oškretý strom.

"Vozidlo sa nachádzalo približne tri, štyri metre od brehu," povedal veliteľ zásahu Milan Šebeň.

Na vytiahnutie auta si museli zavolať potápačov a ťažkú techniku s výsuvným ramenom. Pri tragédii prišli o život manželia vo veku 44 a 48 rokov.

Nikto si nevie vysvetliť, čo sa mohlo stať. Muž sem chodieval na ryby a miesto dobre poznal. Po manželoch ostali dve deti. Dospelá dcéra a 16-ročný syn.

"Oni boli tak dobrá rodina, strašne v pohode. Vždy boli na seba dobrí a tí rodičia aj tomu synovi, vždy mu všetko dali a proste toto sa stalo zo dňa na deň. Ešte v utorok bol v škole a všetko bolo v pohode a dnes už mi ráno napísal, že neprídem do školy, že nemám to riešiť a ja som sa po škole dozvedel toto," povedal chlapcov spolužiak.

Či bola príčinou tragédie nešťastná nehoda, alebo je za tým niečo viac, musí teraz vyšetriť polícia.

Viac v reportáži Michala Bujnu:

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce