23. 11. 2017 20:08 , článok bol aktualizovaný 24. 11. 2017 17:12 | ŠAMORÍN/zg, TASR

Tragickú nehodu v Šamoríne neprežili dve mladé ženy vo veku 19 a 23 rokov

V troch autách sa viezli šiesti pasažieri.

Nehoda pri Šamoríne, kde zomreli dvaja ľudia.
Nehoda pri Šamoríne, kde zomreli dvaja ľudia. Foto: HaZZ
Nehoda pri Šamoríne
Nehoda pri Šamoríne, kde zomreli dvaja ľudia.
Nehoda pri Šamoríne.

Dopravná nehoda, ktorá sa stala vo štvrtok (23.11.) medzi Šamorínom a Dunajskou Lužnou pripravila o život dve mladé dievčatá. Polícia prípad vyšetruje. Informovala o tom krajská policajná hovorkyňa Veronika Slamková.

"Podľa doterajších informácií na ceste I/63 došlo z doposiaľ presne nezistených príčin k zrážke vozidla Hyundai Atos idúceho v smere do obce Dunajská Lužná a vozidla Land Rover Discovery idúceho v smere do Šamorína. Následne do vozidla Land Rover Discovery, ktoré zostalo po zrážke stáť na vozovke v protismere, narazilo ďalšie vozidlo - Suzuki SX4," opísala Slamková.

Nehoda pri Šamoríne.
Nehoda pri Šamoríne. Foto: HaZZ
 

Vodič vozidla Suzuki a šofér z Land Roveru aj so spolujazdkyňou utrpeli zranenia, ktoré im na mieste ošetrili. Vodičku Hyundaia museli previesť do nemocnice. "Jej spolujazdkyne vo veku 19 a 23 rokov utrpeli zrážkou zranenia, ktorým na mieste nehody podľahli," doplnila hovorkyňa.

Vodičom nezistili dychovou skúškou požitie alkoholu. Vodičke Hyundaia nariadili odber krvi na zistenie požitia alkoholu. "Vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Senci začal trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia v súbehu s prečinom ublíženia na zdraví. Presné príčiny ako aj okolnosti tejto nehody sú v súčasnej dobe predmetom vyšetrovania," uzavrela hovorkyňa.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce