25. 11. 2017 19:48 | TRENČIANSKE TEPLICE/TV Markíza

Muž takmer s nožom zabil kamaráta, pretože mu vypil pivo

Muž policajtom povedal, že bodol dotyčného do krku a zrejme ho zabil.

Schátraná budova, v ktorej sa odohrala krvavá bitka.
Schátraná budova, v ktorej sa odohrala krvavá bitka. Foto: TV Markíza

Mužovi, ktorého bodol nožom do brucha kamarát, zachránila život policajná hliadka z Trenčianskych Teplíc. Našli ho v opustených priestoroch národnej kultúrnej pamiatky celého od krvi a rýchlo mu privolali záchranku. Útočníka poslal sudca do väzby.

Ako každý deň aj teraz sa vybrali policajti na bežnú obchôdzku. Všimli si muža, ktorý mal už v minulosti opletačky so zákonom. Na rukách a topánkach mal viditeľné stopy červenej tekutiny, ktorá pripomínala krv. Keď sa ho pýtali od čoho, priznal, že sa pobil s kamarátom. Vraj mu vypil pivo. Stalo sa to v opustených priestoroch chátrajúcej budovy.

Muž policajtom povedal, že bodol dotyčného do krku a zrejme ho zabil. Policajti boli skontrolovať, či sa po bitke v bývalom liečebnom dome zranená osoba nachádza. Na treťom poschodí spozorovali doráňaného muža, bol celý od krvi a v tvári bol opuchnutý. Okamžite zavolali záchranku a vyniesli ho z budovy.

Spolu so záchranármi ho prezreli a zistili, že má bodnú ranu v oblasti brušnej dutiny. Muž sa k útoku pred políciou priznal. Kamaráta mal kovovou tyčou opakovane udierať do hlavy, následne mal zobrať zo zeme nôž, ktorým ho pichol do oblasti brucha. Sudca ho poslal do väzby, kde si počká na súdny proces.

Vyšetrovateľ obvinil Ondreja zo zločinu ublíženia na zdraví, spáchaného v štádiu pokusu.

 
Mužovi (36) hrozí za bodnutie kamaráta až desaťročné väzenie.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce