08. 12. 2017 09:29 | BRATISLAVA/zv

Deň s Nadáciou Markíza mal obrovský zmysel: Ďeťom sa vyzbierala nádherná suma

Obrovská suma 90-tisíc eur poputuje nielen rodinám, ktoré osudy sme vám prestavili v Reflexe, ale zároveň pomôže rôznym projektom Nadácie Markíza.

Deťom sa vyzbierala suma 90-tisíc eur.
Deťom sa vyzbierala suma 90-tisíc eur. Foto: Peter Žákovič

Televízia Markíza už štvrtý rok za sebou pripravila Deň s Nadáciou Markíza , počas ktorého sa zbierali finančné prostriedky na projekty Nadácie Markíza. Výnimočný deň sa začal vo štvrtok Teleránom a pokračoval na bratislavských vianočných trhoch, kde sa zišli markizáci a známe osobnosti, ktoré podporili rodiny v núdzi.

 

Vďaka vám, ľuďom s dobrým srdcom, mal tento deň zmysel. Prostredníctvom prijatých darcovských sms, predaja v nadačnom stánku a príspevkov na náš účet sa podarilo vyzbierať 30-tisíc eur. K tomu sa ešte pridružila suma 60-tisíc eur, ktorú Nadácii Markíza venovala UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia.

Obrovská suma 90-tisíc eur poputuje nielen rodinám, ktoré osudy sme vám prestavili v Reflexe, ale zároveň pomôže rôznym projektom Nadácie Markíza.

Úžasnú bodku za Dňom s Nadáciou Markíza prišli dať do Telerána Matthias Settele, finančná riaditeľka a predsedníčka správnej rady Nadácie Markíza Marianna Trnavská, prednostka Kliniky detskej hematológie a onkológie v Detskej fakultnej nemocnici s poliklinikou Alexandra Kolenová a riaditeľ zahraničnej pobočky UniCredit Bank na Slovensku Miroslav Štrokendl.

Všetkým zo srdca v mene malých pacientov a aj rodín s deťmi v núdzi ďakujú!

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce