09. 02. 2018 17:20 | NOVÉ ZÁMKY/TV Markíza

Samota sa mu stala osudnou: Po smrti milovanej mamy odišiel aj syn

Pán Imrich žil v minulosti v dome aj so svojou mamou, tá ale v januári zomrela.

To, že oheň a dym spôsobili tragédiu, najskôr netušili ani najbližší susedia.
To, že oheň a dym spôsobili tragédiu, najskôr netušili ani najbližší susedia. Foto: TVNOVINY.sk

Nemal nikoho okrem svojej mamy. Tá ale pred nedávnom zomrela. Jej smrť znášal ťažko. Samota v malom skromnom domčeku sa pre pána Imricha stala osudnou. Keď prišli záchranári, už nedýchal.

Na jednej z najpokojnejších ulíc v meste Nové Zámky si susedia všimli zadymené okná na rodinnom dome. To, že oheň a dym spôsobili tragédiu, najskôr netušili ani najbližší susedia.

„Vlastne suseda zbadala, že okná boli čierne zadymené," povedal Miroslav Zachar z Hasičského zboru v Nových Zámkoch. Pomoc ale, žiaľ, prišla neskoro. Vo vnútri ležal bez známok života jediný obyvateľ domu, 54-ročný Imrich. Bol mŕtvy.

„Privolaná obhliadajúca lekárka nevedela na mieste určiť príčinu smrti, preto bola nariadená pitva," uviedla policajná hovorkyňa Božena Bruchterová.

Pán Imrich žil v minulosti v dome aj so svojou mamou, tá ale v januári zomrela. No, a podľa našich informácii práve to znášal muž veľmi ťažko. „Bol starý mládenec. Mama zomrela pred mesiacom ale inšie nevieme vám povedať," hovorila suseda.

Nebohý muž totiž nemal okrem mamy nikoho. Nekomunikoval ani s najbližšími susedmi. „Bol skôr taký samotársky a viac menej sme sa len pozdravili," povedal sused.

V dome po ňom zostal len obhorený vianočný stromček a kytica ruží. A bránu, od ktorej nemá kľúče pravdepodobne nikto, nateraz zdobí policajná páska. Príčinu požiaru aj prípad vyšetrujú.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce