14. 05. 2018 16:02 | LIPANY/TV Markíza

V Lipanoch vyčíňal opitý mladík: V centre si spravil pretekársku dráhu

Pri nehode sa len akoby zázrakom nikto nezranil.

V Lipanoch vyčíňal opitý kaskadér
V Lipanoch vyčíňal opitý kaskadér Foto: TV Markíza

Autom na chodníku tesne minul chodcov a zastavil sa až v strome. Rútil sa vraj rýchlosťou 170 km/h. Po nehode ale zbabelo ušiel.

Ľudia v centre Lipian večer neverili vlastným očiam. Auto s veľkým rachotom vo vysokej rýchlosti vyletelo z cesty smerom do parku k bytovkám, kde sa hrali deti.

Auto pritom doslova skosilo dve dopravné značky a len tesne minulo ľudí na chodníku. Zo zdemolovaného auta vystúpili dvaja mladíci. Ich reakcia všetkých šokovala.

Potom, čo vodič zistil, že auto je nepojazdné, z miesta nehody ušiel. Na mieste zostal len spolujazdec, ktorý vraj sedel vzadu a jazdu kamaráta opísal policajtom.

Policajti okamžite rozbehli pátranie, ale po vodičovi sa akoby zľahla zem. Ani po troch hodinách sa na miesto nehody nevrátil a neozval sa ani kamarátom.

Iba 19-ročný Peter pritom auto zobral kamarátovi bez jeho vedomia. Ten si ho kúpil len nedávno a nestihol ho ešte ani prepísať.

Partia sa vraj chystala na večernú grilovačku, ale Peter popíjal už predtým. V aute okrem kamaráta viezol aj dvoch psíkov. Jedného z nich museli po nehode vyslobodiť spod sedadla.

Vodič sa až nadránom sám prihlásil na policajnej stanici.

Pri nehode sa len akoby zázrakom nikto nezranil. Muž, ktorého auto na chodníku tesne minulo, sa z otrasného zážitku bude ešte zrejme dlho spamätávať.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce