29. 09. 2018 13:27 | KOMÁRNO/tvnoviny.sk

Rodičia jedného obvineného z vraždy Jána a Martiny: "Ak sa dal nahovoriť, tak pre peniaze"

Prezradili, že do niektorých vecí ich syna "stiahol" bratranec Tomáš.

Miroslav Marček.
Miroslav Marček. Foto: TVNOVINY.sk

Po razii NAKA v Komárne sú traja muži obvinení z priamej účasti na vražde Jána a Martiny. Sú nimi Tomáš Szabo, Miroslav Marček a Zoltán Andruskó. 

V putách odviedli kukláči ako prvého práve Miroslava. Ten bol u svojej priateľky. S jeho rodičmi sa spojil Nový čas. Polícia im prehľadala celý dom a odniesla z neho množstvo vecí.

„My sme už boli hore, zle spávame, bolo to okolo pol piatej. Prehľadávali celý dom, odniesli kopu vecí, počítač, ale aj hasáky, dokonca moje klieštiky, ktorými robím stromčeky šťastia," povedala Novému času pani Eva.

Sú však presvedčení, že ich syn je nevinný. Ťažké srdce ale majú na obvineného Tomáša, ktorý je Miroslavov bratranec. „On je taký tichý, utiahnutý, určite by nič také neurobil. Ale Tomáš ho stiahol do niektorých vecí, aj na tú loď, aj do obchodu. Ale už z neho odišiel," prezradil pán František.

„Keby s tým mal niečo spoločné, určite ho stiahol Tomáš, ale ak, tak len ako nejakého šoféra, určite nič neurobil, ani nevedel, o čo ide. Ak sa dal nahovoriť, tak pre peniaze," tvrdila mama Eva.

Miroslav spolu s Tomášom mali spoločné to, že pôsobili v silových zložkách. Obaja pracovali na nákladných lodiach, ktoré mali strážiť pred somálskymi pirátmi a neskôr spolu podnikali, predávali produkty so zdravou výživou.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce