29. 09. 2018 14:31 , článok bol aktualizovaný 29. 09. 2018 21:36 | BRATISLAVA/TV Markíza

O väzbe Aleny Zsuzsovej, ktorá sa dobre poznala s Kočnerom, sa rozhodne v nedeľu

Elitné policajné komando Lynx zasahovalo v Komárne v dome podnikateľky v piatok.

V rodinnom dome na Okružnej ulici na Leteckom poli v Komárne zasahovalo v piatok elitné policajné Lynx Commando
V rodinnom dome na Okružnej ulici na Leteckom poli v Komárne zasahovalo v piatok elitné policajné Lynx Commando Foto: TASR

V prípade vraždy Jána a Martiny obvinili aj Alenu Zsuzsovú (44), ktorú v piatok zadržali v Komárne. O jej väzbe bude tiež rozhodovať Špecializovaný trestný súd v Banskej Bystrici v nedeľu o 13:00 h. TV Markíza to potvrdila hovorkyňa súdu Katarína Kudjáková.

Obvinenie z úkladnej vraždy formou účastníctva nám potvrdila aj hovorkyňa generálnej prokuratúry Andrea Predajňová. Návrh na väzbu podá prokurátor v zákonnej lehote. Akú úlohu mala v prípade zohrať zatiaľ nikto nekomentuje.

Elitné policajné komando Lynx zasahovalo v Komárne v dome podnikateľky v piatok. Vyniesli z neho tri plné vrecia dokumentov. Alena Zsuzsová sa venovala prekladateľstvu z taliančiny a podľa našich informácií sa veľmi dobre poznala s Marianom Kočnerom.

V nedeľu bude sudca Špecializovaného trestného súdu pre prípravné konanie rozhodovať aj o návrhu na väzbu ďalších troch obvinených osôb v prípade vraždy novinára Kuciaka.

Reportáž spracoval Michal Hečko:

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce