01. 10. 2018 09:07 | DOLNÝ KUBÍN/TV Markíza

Dopravný expert Ürge o arogantnej jazde troch Poliakov: "Toto bol ťažký hazard, do basy s nimi!"

Traja Poliaci na luxusných autách sa pretekali na úzkej ceste neďaleko Dolného Kubína.

Dopravný expert o šialenej jazde troch Poliakov.
Dopravný expert o šialenej jazde troch Poliakov. Foto: TV Markíza

Hlúposť, nezodpovednosť a hazardérstvo na ceste stálo život nevinného otca rodiny. Traja Poliaci na luxusných autách sa pretekali na úzkej ceste neďaleko Dolného Kubína. Jeden z nich čelne narazil do protiidúceho vozidla.

Už včera sme zverejnili autentické zábery zo šialenej jazdy troch Poliakov. Cez plnú čiaru najskôr predbieha tmavý Mercedes. Za ním sa rúti žlté Ferrari a čierne Porsche. Práve jeho vodič sa už nestihol zaradiť. Najskôr narazil do Ferrari a potom čelne do oproti idúcej Fabie. Za volantom sedel 57-ročný muž, ktorý pri takomto náraze nemal šancu prežiť.

Prípad momentálne vyšetrujú. Zatiaľ nie je jasné koľkých ľudí a z akých trestných činov obvinia. Podľa dopravného experta však toto bola arogancia na ceste najväčšieho zrna.

Marián Ürge, expert na dopravu: „Okamžite by tu malo nastať to, že dostať všetkých troch do basy a proste im to dobre spočítať, pretože toto pokuta nevyrieši a zase zomrel nevinný človek. Toto bol ťažký hazard, ťažký a hovorím, do basy s nimi, nič iné, len do basy."

 Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce