13. 11. 2018 05:55 , článok bol aktualizovaný 13. 11. 2018 17:23 | OKOČ/TV Markíza

Polícia zadržala ženu podozrivú z brutálnej vraždy manželov z Okoča: Toto je zrejmý motív vraždy

Zarážajúci je fakt, že žena ktorá mala vraždiť, je blízkou príbuznou.

Zavraždení manželia
Zavraždení manželia Foto: TV Markíza

Zadržali podozrivú z brutálnej vraždy dôchodcov z Okoča! Manželský pár pred necelými dvomi rokmi našli ležať v kaluži krvi v ich dome. Na ich telách bolo viac ako šesťdesiat bodných rán. Ešte mrazivejšie je, že popraviť ich mala príbuzná.

Ohavný čin, ktorý sa ťažko opisuje otriasol nielen obcou Okoč. Dve nehybné telá našiel v dome obecný policajt, zavolala ho poštárka.

Brutálna dvojnásobná vražda sa stala v tomto dome ešte v marci 2017. Prešlo 20 mesiacov a deti zavraždených rodičov sa konečne dočkali.

V rukách polície už po druhýkrát skončila podozrivá 39-ročná Alžbeta z Dunajskej Stredy. Zarážajúci je fakt, že žena ktorá mala vraždiť, je blízkou príbuznou .

Frederika aj Zoltán mali podozrenie už dlhšie. Ich príbuzná totiž viackrát zmenila výpoveď. Najskôr tvrdila, že v dome nebola. Neskôr ale výpoveď zmenila a policajtom oznámila, že do domu prišla, no keď mŕtvych dôchodcov videla, zľakla sa a v tichosti odišla.

Nebohý manželský pár bol v obci obľúbený a tak sa od začiatku hovorilo o jednom jedinom motíve vraždy. Tým mali byť peniaze. Alžbeta vedela, že dôchodcovia predali starý dom. Netušila však, že peniaze v dome nie sú. Dali si ich hneď na účet.

Z domu nakoniec zmizlo 700 eur, ktoré si podľa výpisu z účtu nebohý pán vybral. Žena, ktorá mala vraždiť prišla aj na pohreb. Jej susedia doteraz nemôžu uveriť, že zabíjať mala práve ona.

Viac sa dozviete z reportáže Mareka Šilhavíka

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce