13. 12. 2018 13:33 , článok bol aktualizovaný 13. 12. 2018 15:23 | LUČENEC/tvnoviny.sk, TASR

Prestrelka medzi mužmi pri Fiľakove. Sú zranení, jeden z nich kričal v dedine o pomoc

Obaja skončili v nemocnici

Ilustračná snímka.
Ilustračná snímka. Foto: TVNOVINY.sk

Streľba v obci pri Fiľakove. Stala sa medzi dvomi mužmi v aute v dedine Śíd. Na miesto smerovali záchranári. O udalosti informovala hovorkyňa skupiny Falck Katarína Načiniaková.

Podľa našich informácií sa muži medzi sebou pohádali a jeden z nich vytiahol zbraň. Druhý po chvíli vybehol z auta postrelený do obce a kričal, aby niekto zavolal záchranku. Majiteľa prerobenej plynovej zbrane po prestrelke museli v nemocnici hneď operovať.

"Jeden muž utrpel dve strelné poranenia v oblasti pravej dolnej končatiny a tiež pravej hornej končatiny, bol mimo ohrozenia života. Druhý muž bol takmer bez zranení," konkretizovala Načiniaková s tým, že obaja boli posádkami RZP Fiľakovo a RZP Lučenec prevezení do nemocnice v Lučenci.

Podľa slov hovorkyne Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici Petry Kováčikovej lučeneckí kriminalisti prípad dokumentujú. "Za doposiaľ neznámych okolností došlo k strelným poraneniam 32-ročného muža. Vzhľadom na prebiehajúce dokumentovanie nie je možné v tejto chvíli k prípadu poskytnúť žiadne podrobnejšie informácie," dodala Kováčiková.

Viac v reportáži Michala Mazúcha

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce