07. 01. 2019 17:33 | BRATISLAVA/Reflex

Tento muž sa vydáva za milionára, ale zdá sa, že ide iba o podvodníka

Viacerí nám potvrdili, že ich okradol o tisíce eur. Možno aj preto si môže dovoliť bývať v honosnom dome pod Bratislavským hradom a voziť sa na luxusnom aute

Vladimír B., ktorý  sa hrá na milionára a nového majiteľa Televízie Markíza.
Vladimír B., ktorý sa hrá na milionára a nového majiteľa Televízie Markíza. Foto: Reflex

Tvrdí, že vlastní 19 firiem, televíziu a rádio v Rakúsku, hotely v Salzburgu a dokonca hovorí o tom, že je majiteľom našej televízie. Takto sa prezentuje Vladimír B. - ako úspešný veľkopodnikateľ, právnik a milionár.

No vyzerá to tak, že všetko je iba veľká rozprávka a v skutočnosti ide o úspešného podvodníka. Viacerí ľudia nám potvrdili, že ich okradol o tisíce eur. Možno aj preto si môže dovoliť bývať v honosnom dome pod Bratislavským hradom a voziť sa na luxusnom aute. Paradoxne, trvalý pobyt má ako bezdomovec.

Téme sa venuje reportérka magazínu Reflex Kristína Kövešová.

 

Podľa našich zistení Vladimír B. nikdy nepracoval. Býva v dome, ktorý mu nepatrí a luxusné autá si požičiava, aby na klientov urobil dojem úspešného podnikateľa, ktorý všetko vybaví a zariadi. Údajne okradol nielen cudzích, ale aj priateľov a vlastnú rodinu. Všetci hovoria, že ich mal obrať o závratné sumy. Všetko nasvedčuje tomu, že sme odhalili ukážkového, žiaľ pre mnohých, šikovného profesionálneho podvodníka.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce