23. 01. 2019 12:24 | BRATISLAVA/jh

Alena Zsuzsová posielala Glváčovi upravené pikantné fotky týchto modeliek

Všetky sa nápadne podobajú, majú dlhé tmavé vlasy a veľké pery.

Alexandra Evglevskaya a snímka od Zsuzsovej
Alexandra Evglevskaya a snímka od Zsuzsovej Foto: TV Markíza/Instagram

Údajná objednávateľka vraždy Jána Kuciaka a jeho snúbenice Alena Zsuzsová zavádzala svojich prominentných internetových známych (Martin Glváč, Juraj Droba, Boris Kollár a iní) pikantnými fotografiami, ktoré im posielala na mobil alebo cez web. V skutočnosti na nich nie je ona, ale modelky, ktoré nie sú vo svete také známe.

Niektoré fotografie upravila, prípadne posielala fotomontáže. Kto je teda v skutočnosti na fotkách, ktoré poslala aj Martinovi Glváčovi?

Zsuzsová hľadala na internete modelky, ktoré sa na seba podobajú. Všetky majú dlhé čierne vlasy, plné pery a väčšie poprsie. Zaujala ju napríklad ruská modelka Anastasia Reshetova, uviedol portál hlavne.sk

Fotografie zo súkromnej komunikácie medzi Glváčom a Zsuzsovou sú verejnosti už dobre známe. Krásna žena v sexi bielom tope s veľkým výstrihom ale nie je Zsuzsová. Ukradla a upravila ju modelke, ktorá má na Instagrame verejný profil. Ľahko si ju pri tom mohla stiahnuť.

Na druhej snímke je zase ukrajinská modelka Alexandra Evglevskaya. Medzi snímkami je aj modelka Alina Goc (na internete ma aj profil pod menom Gina Lorena).

Alexandra Evglevskaya a snímka od Zsuzsovej
Alexandra Evglevskaya a snímka od Zsuzsovej Foto: TV Markíza/Instagram
 

Gina Lorena alebo Alina Goc a snímka od Zsuzsovej
Gina Lorena alebo Alina Goc a snímka od Zsuzsovej Foto: TV Markíza / Instagram
 
 

Pozrite si reportáž Michala Hečka

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce