24. 01. 2019 17:24 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Relácia Na Telo uvedie prvý reálny prezidentský prieskum

Do relácie, ktorá sa začína v nedeľu o 13.00 h, prijali pozvanie Igor Matovič a Andrej Hrnčiar.

Relácia Na telo s Igorom Matovičom a Andrejom Hrnčiarom
Relácia Na telo s Igorom Matovičom a Andrejom Hrnčiarom Foto: TV Markíza

Nedeľná debata Na telo s Michalom Kovačičom prinesie prvý reálny prieskum podpory prezidentských kandidátov, ktorí sa naozaj zúčastnia volebného súboja.

V nedeľu o 13:00 h si diváci relácie budú môcť pozrieť aktuálne preferencie kandidátov, ktoré mohol výrazne ovplyvniť vstup eurokomisára Maroša Šefčoviča do volebnej kampane.

 

Okrem preferencií kandidátov pred prvým kolom diváci uvidia aj modelovú podporu kandidátov v druhom kole. Agentúra Focus pre televíziu Markíza merala, ako by dopadlo druhé kolo pri rôznych scenároch, čiže ak by tam postúpil napríklad Maroš Šefčovič s Robertom Mistríkom, niekto z tejto dvojice so Štefanom Harabinom, alebo ak by sa tam objavili iní z ohlásených kandidátov.

Na zhodnotenie prieskumu sa budeme pýtať podpredsedu parlamentu Andreja Hrnčiara z Mosta-Híd a lídra Obyčajných ľudí Igora Matoviča. Témou debaty bude aj hľadanie spoločného opozičného kandidáta, či správy z posledných dní. Priebeh voľby ústavných sudcov a šance Roberta Fica, kauza okolo komunikácie podpredsedu parlamentu Martina Glváča s Alenou Zsuzsovou, či odchod niektorých konzervatívnych politikov z hnutia OĽaNO.

Diváci budú cez profil relácie na Facebooku môcť hlasovať nielen o tom, ktorý z hostí ich viac presvedčil, ale aj položiť svoje vlastné otázky.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce