25. 01. 2019 09:42 , článok bol aktualizovaný 25. 01. 2019 16:35 | HNILČÍK/iý, zg

Škandál na lyžiarskom zájazde. Učiteľ sa opil a na chate vraj masturboval pred siedmakmi

Privolaní policajti učiteľa okamžite zatkli.

Škandál na lyžiarskom.
Škandál na lyžiarskom. Foto: TVNOVINY.sk

Škandál na lyžiarskom zájazde. Učiteľ sa v noci opil a na chate sexuálne obťažoval 13-ročné deti. Otrasný prípad sa stal v lyžiarskom stredisku v Hnilčíku pri Spišskej Novej Vsi. Zvrhlý učiteľ skončil v policajnej cele.

Cez deň im robil na svahu inštruktora a v noci si na nich opitý v ubytovni vybíjal svoje zvrátené sexuálne chúťky. Obeťami 36-ročného učiteľa sa stali siedmaci z prešovskej základnej školy. "Chcem vyjadriť poľutovanie nad tým, čo sa stalo," povedal riaditeľ školy. 

Učiteľ potužený alkoholom mal podľa našich informácii žiakov na izbách navštevovať neskoro v noci, keď mnohí z nich už spali. Najprv to možno brali ako zábavu no neskôr si mal pred chlapcami stiahnuť nohavice.

Masturboval pred nimi a obchytkával ich na intímnych miestach. Zneužitých takto malo byť až 10 chlapcov. Tí to ráno zhrození povedali ostatným učiteľom, ale telefonovali aj domov. Privolaní policajti učiteľa okamžite zatkli.

Policajti prípad dokumentovali niekoľko hodín, na jednej z izieb zaistili aj biologické stopy. Lyžiarsky výcvik skončili v piatok popoludní, no niektorí rodičia si po svoje deti prišli už vo štvrtok ráno, hneď ako sa o incidente dozvedeli.

Na škole si skratové konanie medzi deťmi obľúbeného učiteľa telesnej výchovy a informatiky nevedia vysvetliť. Doteraz s ním žiadne problémy nemali.

Nikto zatiaľ nevie povedať, aké následky bude mať otrasný zážitok na psychiku detí, aj preto si do školy v pondelok zavolali psychológov.

Reportáž do Televíznych novín pripravil Martin Jedinák

 


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce