19. 04. 2019 07:49 , článok bol aktualizovaný 19. 04. 2019 19:06 | BANSKÁ BYSTRICA/TVNOVINY

Vodička z Range Roveru sa už našla, no záhadne zmizla jej dcéra

Polícia sa k prípadu nechce vyjadrovať, vraj si to vodička neželá.

Range Rover v Hrone v Žiari nad Hronom.
Range Rover v Hrone v Žiari nad Hronom. Foto: Martina Kašiarová

Zakrvavené auto bez vodiča, odstavené takmer v rieke. Príbeh jeho nezvestnej majiteľky sa stále viac zamotáva. Najnovšie z domu odišla aj jej dcéra, nik však nevie, kam.

Na začiatku bolo luxusné auto, ktoré skončilo v Hrone. Zakrvavený interiér, po šoférovi však ani stopy. Rieku prehľadávali potápači i záchranári.

Range Rover patrí 41-ročnej Poltárčanke Miriam, okresnej šéfke strany SaS. Ešte včera jej rodina netušila, kam Miriam zmizla. Policajti po nej vyhlásili pátranie.

Dnes nám potvrdili, že stratená žena sa včera živá objavila v Čechách. Dnes je už ale všetko inak, príbeh je podľa nich veľmi zamotaný a dnes sa k nemu už vyjadrovať nechcú.

Miriam si údajne sama neželá, aby niekto vedel, kde sa nachádza. Záhad je tu ale viac - z domu dnes odišla aj dospelá dcéra nezvestnej spolu s druhom záhadnej ženy. V priebehu dopoludnia sa susedov a starkej, ktorá ostala doma, vypytovali policajti.

Podľa niektorých mohla mať Miriam finančné problémy. Oslovili sme aj zástupcov strany SaS. Čo nám povedali, to si môžete pozrieť v reportáži Martiny Kašiarovej.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce