30. 04. 2019 10:16 , článok bol aktualizovaný 30. 04. 2019 17:11 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk, TV Markíza

Dvaja školáci surovo napadli mentálne postihnutého muža. Ten sa od útoku bojí výjsť z domu

Surovú bitku si navyše nakrúcali na mobil. Video sa ale dostalo na sociálnu sieť.

Šikana tínedžerov.
Šikana tínedžerov. Foto: Facebook/Polícia Slovenskej republiky

Tínedžeri zmlátili mentálne postihnutého mladíka. Surovú bitku si navyše nakrúcali na mobil. Video sa ale dostalo na sociálnu sieť. Školáci musia teraz bitku vysvetľovať policajtom. Upozorňujeme, že zábery nie sú vhodné pre maloletých a citlivé povahy.

Spomínané video zachytáva krutú zábavku dvoch tínedžerov - dievčaťa a chlapca, ktorí surovo mlátia dvadsaťsedemročného mentálne postihnutého muža.

Keď matka napadnutého mladíka videla zábery, bola z toho v šoku. Na bezbranného chlapca zaútočili tínedžeri pri futbalovom ihrisku v Malých Ripňanoch. Najskôr ho vulgárne vyháňali preč a potom ho napadli.

 

Polícia už osoby na záberoch identifikovala. Šokujúce je, že obaja útočníci majú iba sedemnásť rokov. Vraj sa všetci poznajú z dediny. Od útoku sa mladík bojí vyjsť z domu.

Domov prišiel dobitý a nechcel matke povedať, čo sa mu stalo. Bál sa, že sa mu pomstia. O tom, že si takto kruto podali jej syna, sa matka dozvedela až od policajtov. TV Markíza chcela osloviť aj útočníkov z videa. Na adrese trvalého bydliska sme však nikoho nenašli.

Polícia začala v tomto prípade trestné stíhanie pre trestný čin výtržníctva.


Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce