03. 05. 2019 17:10 | GALANTA/TV Markíza

Vážna nehoda pri Galante: Auto sa zrazilo s cisternou a kamiónom, vodiča vymrštilo z vozidla

Podľa informácii TV Markíza bol v osobnom vozidle otec so synom a ich kamarát.

Šofér (24) osobného auta z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru, kde sa zrazil s cisternou.
Šofér (24) osobného auta z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru, kde sa zrazil s cisternou. Foto: TV Markíza

Zrážka vozidiel vo vysokej rýchlosti. Záchranári ratovali zranených pri nehode v Galante. Osobné auto tam narazilo do cisterny a o pár sekúnd na to do kamiónu. Štyria ľudia skončili v nemocnici.

Šofér (24) osobného auta z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru, kde sa zrazil s cisternou, ktorá prevážala hektolitre trstinovej melasy. Po náraze sa cisterna prevrátila na bok. Vozidlo dostalo šmyk, niekoľkokrát sa otočilo a zachytilo ďalší kamión.

Silný náraz vymrštil vodiča osobného auta. Spolujazdec zostal zakliesnený. Podľa informácii TV Markíza vo vozidle bol otec so synom. Na zadnom sedadle sedel aj ich kamarát. Ten skončil s ľahkými zraneniami.

Mladého vodiča s otcom záchranka previezla do galantskej nemocnice s vážnym poranením hlavy a hrudníka. Šoféra cisterny z Maďarska ošetrili ambulantne. Osobné auto narazilo do kamióna údajne vo viac ako stokilometrovej rýchlosti.

 
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce