08. 05. 2019 19:00 | BRATISLAVA/TV Markíza

Ľubomír Behan má veľký problém! Má byť zapletený do záhadného zmiznutia českej manažérky

Jana Svobodová sa stala obeťou násilného trestného činu, jej telo ani po štyroch rokoch nenašli.

Manažérka Jana Svobodová zmizla pred 4 rokmi
Manažérka Jana Svobodová zmizla pred 4 rokmi Foto: tn.cz

V Česku už skoro štyri roky riešia záhadné zmiznutie úspešnej podnikateľky, konateľky známej firmy. Podľa informácií Televízie Markíza vedú stopy na Slovensko. Prsty v tom má údajne veľmi známy muž Ľubomír Behan.

Už teraz je jasné, že manažérka Jana Svobodová sa stala obeťou násilného trestného činu. Zmizla 15. júla 2015 po tom, čo odišla z práce. Kamery zachytili v jej aute dvoch neznámych mužov, ktorí ju mali zviazať a odniesť na neznáme miesto.

Česká polícia po žene okamžite spustila pátranie. Jej telo dodnes nenašli. Prípad si už ale prevzali naši policajti z protizločineckej jednotky. A to z jednoduchého dôvodu. Zistili totiž, že spomínaní dvaja muži sú Slováci. Podľa našich informácií je jedným z nich Ľubomír Behan, väzeň, ktorý sa preslávil útekom z väznice v Leopoldove.

Pomáhať mu mal kamarát. Obaja muži sú obvinení z lúpeže a vraždy. Viac informácií zisťujeme a prinesieme vám ich v štvrtkových spravodajských reláciách na Markíze. Na téme pracujú Zuzana Ferenčáková a Roman Ruttkay.

 VIAC Z Domáce