13. 05. 2019 14:32 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

V petržalskej pivárni jej psa dohrýzol husky: Podľa nej ide o psa majiteľa podniku

Majiteľka napadnutého zvieraťa sa obrátila aj na políciu.

Napadnutý psík skončil u veterinára.
Napadnutý psík skončil u veterinára. Foto: Facebook/Baška R.

„Svoj prvý deň matiek som si predstavovala inak," začína Baška, ktorá sa so svojím nepríjemným zážitkom, ktorý prežila, podelila na sociálnej sieti. S malým dieťaťom, bez auta a so psom sa v nedeľu vybrali na prechádzku a dobré pivo do neďalekého pubu na Nobelovom námestí v bratislavskej Petržalke. Predtým sa informovala, či môže navštíviť prevádzku aj so psom. Odpísali jej, že áno.

Napadnutého psíka ošetril veterinár.
Napadnutého psíka ošetril veterinár. Foto: Facebook/Baška R.
 

Ich štvornohého miláčika však v podniku napadol majiteľov pes, ktorý bol pustený.„Je to voľne pohybujúca agresívna fena huskyho. Nádherné plemeno, ale bohužiaľ si vyžaduje prístup skúseného majiteľa, pokiaľ pes nie je socializovaný. Majiteľ nebol v tom podniku, úplne cudzí muž nám pomohol oddeliť huskyho od Benyho," opisuje útok majiteľka napadnutého psíka.

Príbeh už koluje a šíri sa ďalej internetom, Ľudia v komentároch dokonca píšu, že to nebolo prvýkrát, čo tento pes útočil. Niekoľkých psov vraj už napadol a jedného údajne aj zabil, píšu na Facebooku.

Majiteľov pes už údajne jedného psa usmrtil.
Majiteľov pes už údajne jedného psa usmrtil. Foto: Facebook
 

Z toho, čo sa v podniku odohralo a najmä z reakcie majiteľa pivárne, je majiteľka zraneného psa v šoku. „Volala som majiteľovi, jeho arogantný až agresívny prístup ku mne bol, že sánka dolu...," píše Baška.

Žena chcela, aby ju odviezol na veterinu. "Neustále mi skákal do reči, nenechal ma ani dohovoriť. Ešte mi vynadal, že som tam išla so psom bez toho, aby som sa spýtala. Zamestnanec fajčil vonku, mohol nám povedať, že tam nemôžeme ísť," dodáva.

Malého psa napadol husky.
Malého psa napadol husky. Foto: Facebook/Baška R.
 

So psom, ktorému z rán tiekla krv, utekali ihneď k veterinárovi. „Beny má z rán hadičky, bude si to vyžadovať niekoľkokrát denne preplachy. U veterinára som nechala 200 eur a to ešte nie je konečná suma," dodala.

Majiteľka napadnutého zvieraťa sa obrátila aj na políciu. „V utorok mám dohodnuté stretnutie na polícii, na majiteľa podniku podám podnet," uviedla pre tvnoviny.sk. A majiteľ sa údajne vyhráža aj jej, že na ňu podá trestné oznámenie za trestný čin ohovárania a poškodzovania dobrého mena.

Skúšali sme osloviť aj majiteľa podniku, kde sa incident odohral. Číslo, ktoré majú uvedené na faceboovej stránke, bolo nedostupné.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce