27. 05. 2019 14:51 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Budúca prezidentka Zuzana Čaputová priznala krízu vo vzťahu: Úprimné slová o odlúčení

Aj k volebným urnám prišla sama.

Zuzana Čaputová.
Zuzana Čaputová. Foto: TASR

Novozvolená prezidentka Zuzana Čaputová sa zrejme so svojím partnerom rozchádza. Krízu priznala na sociálnej sieti. Aj k volebným urnám prišla sama, bez umelca Petra Konečného. Vzťah priznali len niekoľko týždňov pred prezidentskými voľbami.

"Možno ste si všimli, a ak by aj nie, radšej vám to povieme úprimne. V poslednom období nás nie je spolu s partnerom Petrom vídavať. Nechceme, aby sa o tom špekulovalo, ani vás nechceme zavádzať spoločným vystupovaním na verejnosti. Radšej budeme s Petrom úprimní a povieme vám, že naozaj prechádzame ťažkým obdobím vyrovnávania sa so situáciou, v ktorej sme sa ocitli. Verím, že u vás nájdeme v tomto porozumenie, nie sme ani prvým ani posledným vzťahom, ktorý prechádza náročným obdobím," napísala na Instagrame.

"Musíme sa ale, zároveň, venovať aj svojim povinnostiam. Ja sa sústredím na prípravu do výkonu funkcie, na ktorú ste mi dali dôveru. Plánujeme zahraničné cesty, inauguráciu a budujeme tím, z ktorého vám už zajtra oznámime prvé mená," dodala Čaputová.

Status.
Status. Foto: printscreen/Instagram/zuzana_caputova
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce