11. 06. 2019 13:56 | SENICA/zg

Morava vyplavila telo neznámeho muža: Má vytetované nápisy v ruštine a angličtine

Patológom sa nepodarilo určiť ani presný vek a farbu očí.

Telo muža, ktoré vyplavial rieka Morava.
Telo muža, ktoré vyplavial rieka Morava. Foto: KR PZ Trnava
Tetovanie na tele muža, ktorého vyplavila rieka Morava.
Spodné nohavica muža, ktorého vyplavila rieka Morava.
Tetovanie na tele muža, ktorého vyplavila rieka Morava.

Senickí policajti pátrajú po totožnosti neznámeho muža, ktorého telo vyplavila v katastri obce Holíč rieka Morava. Našli ho 6. júna o 20.40 h v areáli Malej vodnej elektrárne.

Nebohý nemal pri sebe žiadne doklady a ani osobné veci, na základe ktorých by ho bolo možné identifikovať. Patológom sa nepodarilo určiť ani presný vek a farbu očí. Vedia však, že meral 171 centimetrov a vážil 65 kg.

Na priehlavku pravej nohy má v azbuke vytetovaný nápis „им нада отдыхать" a na priehlavku ľavej nohy nápis „они устать...". Na ľavom predlaktí a ľavom zápästí má vytetované znamienka plus a mínus.

Nebohý mal na sebe oblečené tmavomodré tričko s nápisom „STREET WARS" a s potlačou obrázkov šiestich postáv s kapucňou s označením „MARATON", ENJOY OF STALE, SINCE 1990 veľkosť M, s tyrkysovým lemom pod pazuchami a okolo krku. Spodná bielizeň (boxerky) značky J&C veľkosti. XXL.

Ako informovala trnavská krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová polícia žiada verejnosť o pomoc pri zistení jeho totožnosti. Ak poznáte, o koho by mohlo ísť, dajte to polícii vedieť prostredníctvom linky 158 alebo kontaktujte našu oficiálnu stránku na Facebooku formou súkromnej správy.


VIAC Z Domáce