06. 07. 2019 14:05 | VEĽATY/ tvnoviny.sk, ml

Veľká pátracia akcia na východe: Vyčerpaná rodina sa ani po troch dňoch nevzdáva

Pomôžte im nájsť Jimmyho.

Hľadá sa Jimmy.
Hľadá sa Jimmy. Foto: Facebook/ Farma Veľaty

Veľká pátracia akcia na východnom Slovensku. Zúfalá rodina z obce Veľaty pri Trebišove už tri dni a tri noci bez prestávky hľadá svojho štvornohého miláčika Jimmyho. Za jeho nájdenie dokonca ponúka slušnú odmenu.

„Jimmy je člen rodiny! Nikto nespí, neje, sme už vyčerpaní, ale hľadáme ďalej. Potrebujeme viac očí a ľudí, nech to vedia všetci a všade . Ďakujeme za pomoc," uviedla rodina.

Jimmy sa stratil vo Veľatoch v stredu večer okolo 21.00, je to austrálsky ovčiak, je začipovaný a vykastrovaný. „Prosím pomôžte, psík je na mňa veľmi naviazaný, nikdy nebol nikde sám. Ponúkam finančnú odmenu 200 eur tomu, kto mi ho privedie naspäť. Je to člen rodiny," napísali na sociálnej sieti v noci na štvrtok. Neskôr rodina zvýšila odmenu na 400 eur.

Hľadá sa Jimmy.
Hľadá sa Jimmy. Foto: Facebook/Farma Veľaty
 

Poslednú stopu majú zo štvrtkového večera. Okolo 20.00 bol pes videný „pri kríži, ako je odbočka na Hradište, smerom Kožuchov." Podľa rodiny je možné, že ide smerom na Michalovce. Na okolí je však množstvo dedín, do ktorých sa mohol zatúlať. Pes je zvyknutý prejsť aj 30 kilometrov, tak pokojne môže byť aj v Trebišove. Majitelia tam s ním radi chodievali do parku.

Ak ste Jimmyho videli, ozvite sa zúfalej rodine. Kontakt nájdete v príspevku nižšie.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce