15. 07. 2019 06:00 | BRATISLAVA/TV Markíza

Cesta na letisko ako zo zlého sna. Z taxíka im vypadol kufor plný vecí, ktorých už niet

Partneri aj napriek tomu odišli na dovolenku a teraz žiadajú odškodné.

Taxikár stratil dvojici kufor
Taxikár stratil dvojici kufor Foto: TV Markíza

Batožinu už nemusíte stratiť iba počas cestovania lietadlom, stať sa vám to môže aj pri jazde v taxíku. Partneri z Bratislavy majú za sebou naozaj netradičnú cestu nočnou Bratislavou. Z taxíka im vypadol kufor plný osobných vecí. Už niekoľko dní sa pokúšajú za jeho stratu vymôcť od taxikára odškodné. Zatiaľ vyšli naprázdno.

Vidina pohodovej dovolenky v Grécku sa manželskému páru začala rýchlo rozplývať už cestou taxíkom na bratislavské letisko. Na križovatke si všimli, že batožinový priestor auta je otvorený.

Manželia všetko nahlásili na polícii a odišli na dovolenku. Tomu, čo sa im stalo, najskôr nechceli ani uveriť.

 

Po návrate sa začali prvé problémy. Konateľ taxislužby dal od prípadu ruky preč. Za taxikára, ktorý u neho pracuje ako externista - živnostník vraj nemá žiadnu zodpovednosť.

Manželia sa tak snažili dohodnúť aspoň so šoférom taxíka. Odškodné za kufor, kde bola okrem osobných vecí aj elektronika, odhadli na 3 000 eur. Taxikár ale tvrdí, že od neho chceli vyššiu sumu.

Celá situácia zatiaľ uviazla na mŕtvom bode. Partneri aj preto podali trestné oznámenie. Ako bude tento netradičný prípad stratenej batožiny pokračovať, budeme sledovať.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce