15. 07. 2019 13:33 | REVÚCA/tvnoviny.sk

Dve nehody na cestách: Po čelnej zrážke sú traja ťažko zranení, motorkár neprežil

Nehody sa stali na cestách v Revúcej a v Beckove.

Miesto nehody.
Miesto nehody. Foto: Polícia SR

Dve nehody na cestách si vyžiadali troch ťažko zranených aj smrť motorkára.

V Revúcej sa čelne zrazili dve autá, a to v smere od od Lubeníka do Jelšavy. "Vodič (30) vozidla Seat z Dobšinej v pravotočivej zákrute s vozidlom neprispôsobil rýchlosť jazdy svojim schopnostiam, prešiel do protismeru, kde sa čelne zrazil oproti idúcim vozidlom Citroen, ktoré viedla 29-ročná vodička z Jelšavy," napísala polícia na sociálnej sieti s tým, že nehoda sa stala v nedeľu popoludní.

Miesto nehody pri Revúcej.
Miesto nehody pri Revúcej. Foto: Polícia SR
 

Obidvaja vodiči, aj 17-ročný spolujazdec z Rožňavy zo Seatu, utrpeli vážne zranenia, z ktorých sa budú liečiť aj pol roka. Alkohol u vodičov v dychu nenamerali.

Miesto nehody na strednom Slovensku.
Miesto nehody na strednom Slovensku. Foto: Polícia SR
 

Druhá nehoda v ten istý deň, smrteľná, sa stala na západnom Slovensku. Konkrétne v Beckove, v miestnej časti Červená hora v okrese Nové Mesto nad Váhom. 

"K dopravnej nehode malo dôjsť tak, že 32-ročný Marek z okresu Trenčín jazdil na motocykli Yamaha bez príslušného vodičského oprávnenia po uvedenej ceste v smere od obce Krivosúd-Bodovka k obci Beckov, pričom pri prejazde ľavotočivej zákruty v dôsledku neprispôsobenia rýchlosti jazdy svojím schopnostiam s motocyklom vyšiel vpravo mimo cestu, kde narazil do zvodidiel," pokračovala polícia.

Pri dopravnej nehode motocyklista utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol.

Motorka skončila mimo cesty.
Motorka skončila mimo cesty. Foto: Polícia SR
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce