19. 07. 2019 17:11 | ČADCA/TASR

Stratila sa Nikola (21) so synom, polícia hľadá aj jej auto

Naposledy ich videli minulý týždeň.

Hľadaná Nikola Poláková.
Hľadaná Nikola Poláková. Foto: KR PZ Žilina

Policajti vyhlásili pátranie po nezvestnej 21-ročnej Nikole Polákovej z Čadce. Ženu naposledy videli minulú sobotu 13. júla popoludní, keď so synom Sebastiánom Grešákom odišla z domu autom zn. Škoda Octavia. Od tej doby nepodala o sebe žiadnu správu a jej pobyt je neznámy.

Žilinské krajské policajné riaditeľstvo na sociálnej sieti informuje, že nezvestná je 170 centimetrov vysoká, štíhlej postavy. Má mierne vlnité blond vlasy po plecia, ktoré niekedy nosí vo vrkoči, modré oči, dve náušnice a v pravom uchu tzv. „tunel".

Zvláštne znamenia sú modré rifle, tričko a taška s oblečením pre seba aj dieťa. Tiež tetovanie na pravej ruke - kvet od predlaktia po zápästie, na ľavom prstenníku tetovanie kotvy, na prostredníku znak diamantu, na ľavom stehne má vytetovanú hlavu leva. Auto, na ktorom žena odišla z miesta bydliska, je farby šedá metalíza, evidenčné číslo CA 396 DC.

„Informácie k osobám v pátraní môžu občania poskytnúť na telefónnom čísle 158 alebo na ktoromkoľvek útvare Policajného zboru," uvádzajú policajti.

Hľadaná Nikola Poláková.
Hľadaná Nikola Poláková. Foto: KR PZ Žilina
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce