22. 07. 2019 12:01 | BRATISLAVA/TASR

Opité dôchodkyne spôsobili v Bratislave v ten istý deň dve nehody

V prvom prípade si to odniesli až tri autá.

Ilustračné foto.
Ilustračné foto. Foto: FOTO TASR - Michal Svítok

Bratislavskí policajti zaznamenali koncom uplynulého týždňa dve dopravné nehody. Pod obidve sa podpísalo požitie alkoholu a v obidvoch prípadoch figurovali dôchodkyne. Informoval o tom bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff.

Prvá nehoda sa stala popoludní na parkovisku na Šándorovej ulici, keď sa 67-ročná vodička nevenovala plne vedeniu vozidla a narazila do dvoch zaparkovaných vozidiel.

Do tretieho vozidla narazila pri cúvaní. Polícia ju následne zastavila na Exnárovej ulici. Dychová skúška preukázala 1,69 promile, alkohol potvrdila aj opakovaná dychová skúška.

K druhej dopravnej nehode došlo v ten istý deň neskôr na Tomášikovej ulici. Pred križovatkou s Ružinovskou ulicou narazila 68-ročná vodička do vozidla stojaceho pred ňou. Dychovou skúškou bolo vodičke namerané 1,4 promile.

"V obidvoch prípadoch boli vodičky po vykonaní potrebných úkonov umiestnené v cele policajného zaistenia, a rovnako im bolo vznesené obvinenie z trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky," doplnil Szeiff.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce