23. 07. 2019 19:15 | BRATISLAVA/TV Markíza

Žena dostala pred bankou v Bratislave päsťou do tváre. On bol zamestnancom, ona klientkou

Začalo sa to zablokovaným autom na parkovisku.

Pani Katarína.
Pani Katarína. Foto: Reprofoto: tvnoviny.sk

Najskôr ju zablokoval autom na parkovisku, potom prišiel úder päsťou do tváre. Takto vyvrcholila slovná potýčka ženy a muža pred jednou z bánk v Bratislave.

Údajný útočník má byť dokonca zamestnancom banky a žena klientkou, ktorá si tam chcela niečo vybaviť. Prípad už preveruje polícia.

Pani Katarína zaparkovala pred bankou po ôsmej. Chcela si niečo vybaviť. Keďže otvárali neskôr, odbehla si na blízke trhovisko. Keď sa vrátila, auto mala zablokované.

Presnú adresu banky vraj nevedela, tak podišla k dverám, kde to bolo napísané. Chodila vraj popred výklad a hľadala vodiča.

Zrazu vyšiel z banky asi 40-ročný muž a začala hádka. „Keď prechádzal okolo mňa, akurát som stála vo dverách auta. Privrel ma do nich," dopĺňa pani Katarína.

Následne mu povedala, že volala mestskú políciu. Muž sa vraj nahneval a išiel sa zohnúť ku kolesu jej auta. Myslela si, že jej chce vyfučať gumy.

Keď mu povedala, aby sa jej auta nedotýkal, sa mal muž rozzúriť a celou silou jej päsťou vraziť do tváre tak, že druhou stranou tela nabúrala do auta.

Pani Katarína tvrdí, že muž, ktorý ju mal takto inzultovať, je zamestnanec banky. Riaditeľku odboru marketingu a komunikácie sme požiadali o stanovisko k incidentu a poslali sme jej aj niekoľko otázok.

Či je dotyčný muž ich pracovník, či voči nemu plánujú vyvodiť zodpovednosť a keď, tak akým spôsobom. Banka sa k tomu viac menej nevyjadruje.

Pani Katarína žiadala banku, aby dotyčný muž nemal prístup k jej osobným údajom. Volala tam vraj niekoľkokrát a aj im písala.

Viac v reportáži Zuzany Ferenčákovej

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce