24. 07. 2019 11:24 , článok bol aktualizovaný 24. 07. 2019 20:08 | SUCHÁ BELÁ/jh

Drzí českí turisti nebezpečne predbiehali rodičov s deťmi na rebríkoch v Suchej Belej

Nechcelo sa im čakať v rade, tak si zvolili inú cestu.

Českí turisti sa predbiehali v Suchej Belej na rebríkoch
Českí turisti sa predbiehali v Suchej Belej na rebríkoch Foto: Andrea Beneova/Facebook

V utorok zverejnila pani Andrea v skupine Turistika na Slovensku na sociálnej sieti Facebook znepokojivé videá. Turisti liezli po rebríku tiesňavou Suchá Belá, ktorá je veľmi populárna, čo dokazuje aj video, na ktorom vidieť veľké množstvo turistov naraz.

Video Andrea Beneova/Facebook

 

Boli medzi nimi aj rodičia s menšími deťmi, prípadne turisti, ktorí boli pomalší pre vlastnú bezpečnosť. Našli sa však aj takí, ktorí boli bezohľadní bež štipky trpezlivosti.

Podľa pani Andrey to boli českí turisti, ktorí sa nebezpečným spôsobom predbiehali. Liezli po šmykľavých skalách a tlačili sa medzi turistov s deťmi na chrbtoch. Boli aj nedostatočne vybavení na podobné kúsky, mali na nohách sandále a tenisky.

Pani Andrea sa vyjadrila nasledovne: „Toto asi nebude nič normálne, či??? Českí turisti si teda povedali, že oni v rade čakať nebudú, pchali sa medzi ľudí, ktorí teda niektorí mali čo robiť na rebríkoch. Keď si všimnete druhé video, vopchali sa presne pred otecka, ktorý niesol na chrbte dieťa. A samozrejme... vybavení do hôr, športové sandále a tenisky."

Českí turisti sa predbiehali v Suchej Belej na rebríkoch
Českí turisti sa predbiehali v Suchej Belej na rebríkoch Foto: Andrea Beneova/Facebook
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce