14. 08. 2019 10:30 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Šimon v Chorvátsku takmer prišiel o život: Toto je jeho silný odkaz pre všetkých šoférov

Mladý vodič ďakoval aj slovenskej policii v Chorvátsku.

Miesto nehody.
Miesto nehody. Foto: Polícia SR

Šimon (27) v Chorvátsku takmer prišiel o život. Cestoval motorkou na dovolenku. Zrazu do neho aj jeho kamaráta napálilo auto. Skončil na operačke v nemocnici.

Šimonov silný odkaz zverejnili policajti na sociálnej sieti. Je po operácii a stabilizovaný. Píše, že má najazdených veľmi veľa kilometrov v priebehu 12 rokov a to len na motorke a na cestách zažil už veľa rôznych situácii a stretol sa aj so smrťou. Nevynechal ani frajeriny, ktoré "mohli skončiť kadejako".

"Ale aby sadol niekto za volant auta ožratý a nadrogovaný s 1,5 promile a ani nezabrzdí pred kolónou v ktorej sme sa náhle ocitli a rovno to napáli do nás s kamarátom, kde sme stáli poslední - by som vedel za to dolámať všetky kosti danej osobe! Prečo toho alkoholu je za volantom stále viac a viac? Väčšie kontroly a horšie tresty a stále je toho veľa?!" napísal.

Pýta sa, ako je to možné. Zamýšľa sa nad tým, že všetok sa mohli skončiť úplne inak a už nemuseli byť medzi živými. "Nesadajte ožratí za volant!!! Všetko je v danom momente frajerina, ale stačí moment a následky vedia byť fatálne," dodal Šimon.

Poďakoval aj zastúpeniu slovenskej policii v Chorvátsku, za vyriešenie vecí okolo celého incidentu.

Miesto nehody.
Miesto nehody.
 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce