18. 08. 2019 09:22 , článok bol aktualizovaný 18. 08. 2019 17:35 | RIMAVSKÁ SOBOTA/tvnoviny.sk

Vražda v Rimavskej Sobote: Ženu dobodal jej partner, zrejme zo žiarlivosti

Muž nakoniec bodol aj seba a zavolal si záchranku.

V tomto paneláku v Rimavskej Sobote došlo k vražde.
V tomto paneláku v Rimavskej Sobote došlo k vražde. Foto: TV Markíza
Vražda v Rimavskej Sobote.
Vražda v Rimavskej Sobote.
Vražda v Rimavskej Sobote.

Na chodbe v paneláku na Rožňavskej ulici v Rimavskej Sobote našli policajti dobodané telo 38-ročnej ženy. Podozrivý je 23-ročný muž.

Vražda sa mala stať neskoro v sobotu v noci. Muž mal následne z miesta činu ujsť a sám sa bodnúť do hrude. V kríkoch ležal niekoľko hodín a sám si zavolal záchranku.

Za sprievodu polície ho odniesli do rimavskosobotskej nemocnici, kde nadránom podľahol zraneniam.

„Sám si ich privolal a sanitkou bol prevezený do nemocnice v Rimavskej Sobote. Mal bodné poranenie hrudníka," píše polícia na Facebooku.

Podľa informácií TV Markíza celej tragédii predchádzala hádka.

Svedok povedal, že počul ženský krik. "Keď som otvoril dvere, bolo jasne počuť, že žena kričí o pomoc. Tak som vybehol na chodbu a ona pred ním utekala dole schodiskom, on ju dobehol a začal ju bodať," povedal sused zavraždenej.

Útočníka sa snažil odsotiť, no ten vraj ďalej chladnokrvne bodal. Utekal preto k susede, ktorá otvorila dvere a volali políciu.

Susedia tvrdia, že muž aj žena tvorili pár, avšak žena sa chystala na dovolenku s bývalým partnerom, otcom jej 5-ročného dieťaťa. Podľa susedov to bol dôvod, prečo muž svoju partnerku dobodal.

Okolnosti celého prípadu su predmetom vyšetrovacích úkonov. Vyšetrovateľka začala trestné stíhanie pre trestný čin vraždy.

Pozrite si reportáž Petra Zimana

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce