18. 08. 2019 19:19 | BRATISLAVA/TASR

Kočnerovi politici vs. narkoman a díler: Začína sa asi najdrsnejšia kampaň v dejinách

Parlamentné voľby nás čakajú na konci februára.

Robert Fico.
Robert Fico. Foto: TASR

Vraj narkoman a díler na jednej strane, kočnerovská generácia politikov na strane druhej. Politici si nič nedarujú. Voľbám na konci februára budúceho roka bude predchádzať asi najdrsnejšia kampaň, akú sme kedy zažili.

Noví opoziční politici si zakladajú imidž na svojej slabej politickej skúsenosti. Tých "starých" politikov nazývajú kočnerovými politikmi a hovoria o kšeftoch, vopred vyhraných tendroch a rozkrádaní.

Na odozvu nemuseli dlho čakať. Starí politici na čele s Robertom Ficom vracajú úder. Takmer na každej tlačovke kritizujú Michala Trubana.

"Z nádejného kandidáta na nového premiéra sa stal narkoman a drogový díler. Som zistil, že musíte byť potetovaný a brať drogy. Vtedy ste nový politik. A ešte je podozrivý z predaja drog," nešetril Trubana Fico.

Truban už opakovane vysvetľoval, že nikdy drogy nepredával a v minulosti užil marihuanu a raz LSD.

Jeho najbližší spolupracovníci Andrej Kiska, Miroslav Beblavý a Alojz Hlina zrejme nateraz Trubanove problémy prehryzli a chcú pokračovať v spolupráci.

No pokoj nevládne ani na druhej strane barikády. Robert Fico má už dlhodobo zlý vzťah s Petrom Pellegrini a opakuje, že Pellegrini je jeho stranícky podriadený. Pellegrini však stále mlčí.

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce