06. 09. 2019 17:10 | ŽILINA/TV Markíza

Uprostred noci niekto dobodal v Žiline muža a ženu. Za útokom je údajne žiarlivosť

Obaja skončili v nemocnici.

Miesto, kde dobodali bezdomovcov.
Miesto, kde dobodali bezdomovcov. Foto: TV Markíza

Po žiarlivostnej scéne dobodal muža aj ženu. Na žilinskom sídlisku Hliny sa pohádali bezdomovci. Zakrvavených ľudí si všimli okoloidúci. Obom zraneným privolali pomoc.

Richard (45) ležal na zemi, po chvíli z kríkov ťažkopádne vyšla aj dobodaná 36-ročná Gabriela. Obaja mali viacpočetné rezné rany, ale boli mimo ohrozenia života. Po ošetrení ich previezli do žilinskej nemocnice.

Podľa našich informácií im niektoré bodné rany zasahujú až do dutín. „Zraneného muža a ženu sme prijali na urgentnom prijme. Aktuálne sú hospitalizovaní na oddelení úrazovej chirurgie avšak sú mimo ohrozenia života," povedala nám hovorkyňa nemocnice.

Incidentu vraj predchádzala žiarlivostná hádka medzi dvoma mužmi a ženou.

Ľudia, ktorí chodia do obchodu, hneď vedľa miesta činu, rozprávajú, že bezdomovci tu vysedávajú každý deň už dva až tri roky. Je to skupina ôsmich až desiatich ľudí.

Policajti podozrievajú občana Českej republiky, rovnako bezdomovca. Či útočil nožom, alebo iným predmetom zatiaľ nie je známe.

„V súvislosti s touto udalosťou bol zadržaný 56-ročný muž. Na prípade intenzívne pracujeme a vykonávame všetky potrebné úkony a opatrenia za účelom objasnenia skutku. Ďalšie okolnosti prípadu ako aj právna kvalifikácia skutku sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania," dodala žilinská krajská policajná hovorkyňa Nikola Kováčová.

Pozrite si reportáž

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce