12. 09. 2019 08:30 | BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Video z megakrádeže v centre Bratislavy. Ozbrojení muži si odniesli hodinky za pol milióna eur

Nepoznáte ich?

Neznámi páchatelia ukradli hodinky za pol milióna.
Neznámi páchatelia ukradli hodinky za pol milióna. Foto: Facebook/PolíciaSlovenskejrepubliky

V centre Bratislavy sa v stredu odohrala ozbrojená lúpež. Do luxusnej predajne na Hviezdoslavovom námestí, ktorá sa nachádza v jednom z hotelov, vtrhli dvaja neznámi páchatelia. Odišli so slušným lupom. Polícia zverejnila video z bezpečnostnej kamery, ktorá zachytila lupičov. 

 

Muži boli ozbrojení. "Jeden z nich pod hrozbou použitia zbrane prikázal predavačke ľahnúť si na zem. Druhý z páchateľov rozbil sklenené vitríny, odkiaľ zobral doposiaľ presne nezistený počet hodiniek v predbežne vyčíslenej hodnote 500-tisíc eur. Páchatelia následne utiekli na doposiaľ neznáme miesto," informuje polícia.

Našťastie nikto sa pri lúpeži nezranil. Po neznámych páchateľoch policajti intenzívne pátrajú a vyzývajú ľudí k spolupráci.

"Akékoľvek informácie, ktoré by polícii pomohli stotožniť osoby na videu, nám oznámte na bezplatné číslo polície 158, osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení alebo na tejto facebookovej stránke Policajného zboru formou súkromnej správy," informuje polícia na svojej faceboovej stránke.

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce