18. 10. 2019 19:08 | NOVÉ ZÁMKY/TV Markíza

Vytipoval si 14-ročného chlapca a nútil ho k orálnemu sexu. Vyľakaný chlapec kričal na kamaráta

Na polícii muž dokonca opísal aj iný hotelový románik z predošlého dňa.

Muž ťahal chlapca do kríkov.
Muž ťahal chlapca do kríkov. Foto: TVNOVINY.sk

Iba 14-ročného chlapca nútil k orálnemu sexu. Muž, ktorý si obeť vytipoval ráno na železničnej stanici sa bez problémov priznal, že jednoducho na to dostal chuť. Na polícii dokonca opísal aj iný hotelový románik z predošlého dňa.

Bolo pol deviatej ráno, keď z vlaku v Komárne vystúpil 14-ročný chlapec. To ešte ale netušil, že si ho vyhliadol muž, ktorý s ním mal jasný cieľ. "Chcel od neho orálne uspokojenie a ponúkal mu 20 eur. Jasné, že odmietol, tak tento za ním skočil a ťahal ho do kríkov," povedal Ján Šudák z Mestskej polície Komárno.

Vyľakaný 14-ročný chlapec mal ale šťastie zbadal tu svojho kamaráta s futbalu, na ktorého začal kričať. "Miki, Miki, pomôž mi, pomôž mi! Tak som tam rýchlo bežal. Ten chlap sa najskôr postavil za neho. No potom vbehol do vlaku a odtiaľ utekal do obchodu," povedal kamarát s futbalu Miki.

Mikimu až do príchodu mestskej polície pomáhali všetci bezdomovci, ktorí sa v parku nachádzali. Polícia páchateľa zadržala. "Sme sa ho spýtali, čo sa stalo, následne on sa priznal k tomu," reagoval Petrík.

Nemuselo sa to ale skončiť takto dobre. Muž totiž chcel bezdomovcov podplatiť. Ponúkal im 20 eur, aby nevolali policajtov.

S pokojným svedomím dokonca policajtom opísal aj predchádzajúci románik z iného mesta. "Že s nejakým Paťkom prespával deň pred tým v hoteli v Nových Zámkoch a, že s ním bolo dobre, aj mu zaplatil a potom prišiel sem s vlakom do Komárna a hľadal tu ďalšie známosti," dodal Ján Šudák z Mestskej polície Komárno.

O muža, ktorý by mal podľa našich informácii bývať v obci Vlčany sa už zaujíma aj štátna polícia.

Viac zisťoval Marek Šilhavík

 

Komentáre ( 0)

 

VIAC Z Domáce